Що таке «категорія тканини» і як вона впливає на ціну виробу

Дата:12.08.2020
Що таке «категорія тканини» і як вона впливає на ціну виробу

Колір і фактура – важливі, та не вирішальні аргументи при виборі текстильної оббивки. Через які випробування проходить оббивний текстиль перед тим, як потрапити у каталог нашого магазину? Розповідаємо далі.

Що таке категорія тканини

Категорія оббивної тканини – це усереднена оцінка, що виводиться за декількома показниками:

  • Щільність: це вага тканини в грамах на 1 квадратний метр. Починається від 200 г/м2. Чим більша цифра, тим міцнішою буде тканина.
  • Експлуатаційні властивості: це стійкість тканини до витирання, вигоряння, протидія розтягненню чи зім’яттю, а також можливість сухого чи вологого чищення.
  • Екологічність: це ознака того, що тканина нешкідлива для здоров’я.
  • Склад: це співвідношення натуральних та штучних волокон.

Також оббивні тканини тестують на рівень пілінгуємості (стійкість до утворення катишків), стійкість кольору (якість барвника), повітропроникність (здатність пропускати повітря), вологостійкість (здатність не пропускати вологу), вогнетривкість (актуально, якщо вдома є курці). І після кожного випробування тканина отримує нову оцінку.

Зазвичай виділяють 8 категорій: чим більша цифра, тим вищою буде вартість дивану. Одразу обмовимося, що категорія тканини – поняття достатньо умовне, оскільки загальноприйнятої класифікації або ж єдиного стандарту не існує. Кожен виробник користується власною шкалою оцінок, згідно яких тканину відносять до тієї чи іншої категорії. Тому оббивні тканини з аналогічними характеристиками у різних виробників можуть сильно відрізнятись за якістю та ціною.

Знаємо, що розмірковування про категорію тканини захоплюють продавців, але дуже втомлюють покупців. А зважаючи на різноманіття відтінків оббивки, все взагалі виглядає як світовий заколот з метою заплутати покупця.

Але визначитись з оббивкою можна набагато простіше.

Як вибрати оббивну тканину для м’яких меблів Interia

В нашій Компанії ми розділили усі оббивки на 2 категорії:

  1. Стандарт. Наш «Стандарт» – це якісні італійські, турецькі та бельгійські оббивні тканини. Дивани, ліжка, пуфи та стільці на сайті прораховані в тканині по Категорії Стандарт – і це найкращі варіанти тканин, котрі ми відібрали для кожної моделі м’яких меблів. Ціни на сайті завжди актуальні.
  2. Категорія «А». В більшості випадків це або дизайнерські тканин з орнаментами та візерунками, або тканини відомих брендів. Вартість тканин в Категорії «А» збільшується та обраховується додатково.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками та якісними матеріалами. Тому завищувати категорію в більшості випадків немає сенсу. Можете нам повірити.

Стосовно кольору оббивки: колір, безумовно, – це критерій, який не підлягає обговоренню та критиці. Та обирати колір тканини виключно на емоціях – це помилка. Перед тим, як піти в магазин, варто обмежити кількість підходящих відтінків. Та ще краще – обирати інтуїтивно приємний та найбільш комфортний для вас колір.

Тактильний комфорт також є надзвичайно важливим. Вам повинно бути приємно торкатись до тканини руками та доторкатись відкритими частинами тіла. Особливо в жарку пору року.

І ще декілька порад:

Якщо хочеться «чогось більш яскравого», краще доручити цю роль аксесуарам: декоративним подушкам, пуфам, простирадлам. На допомогу також можуть прийти яскраві чохли – все одно деталі, що знімаються, легше поміняти, якщо щось піде не так.

Антивандальних тканин зі 100% захистом від тварин не існує. Існують хороші варіанти: гладкі щільні тканини, які при атаках домашнього улюбленця протримаються довше. Та і вони не витримають, якщо тварину не виховувати.

М’які меблі в помешканні з маленькими дітьми повинні бути простими в догляді і добре відчищатися.

Вічної тканини не існує, на жаль. З часом непридатною до використання стає будь-яка тканина. Але будь-яку зіпсовану тканину або ж таку, що перестала подобатись, завжди можна замінити.

І ще: наші консультанти завжди допоможуть Вам розібратись у різноманітті оббивних тканин, тонкощах оформлення замовлення та доставки.

Інші статті