У темній-темній спальні

Звичайно, дитячі страшилки абсолютно ні до чого, коли мова йдеться про спальню, де кожен з нас планує відпочити та відновитися для подальших життєвих звершень. Але у дорослих все ж є невеликі побоювання в оформленні зони відпочинку. Наприклад, чи варто застосовувати темні відтінки в оздоблювальних матеріалах та меблях? І ці побоювання абсолютно марні. З чого почати?
Від чого відштовхуються дизайнери, працюючи над тим чи іншим приміщенням житлового інтер’єру? Звичайно ж, від його функції. Спальня призначена для відпочинку, і вона відмінно справляється з поставленим завданням, якщо продумано світловий сценарій, коректно підібрана кольорова гамма і, звичайно ж, в просторі розташовані зручні (це особливо важливо!) меблі. Все перераховане допоможе створити ще більш затишний простір, необхідний для продуктивного відпочинку, де можна легко розслабитися і розчинитися в глибокому сні. Але розберемося у всьому по порядку.

Світло
Існує безліч книг, в яких прописані правила світлового дизайну і це як раз той випадок, коли їх не варто порушувати. Завдяки продуманій світловий режисурі можна «вихопити» в просторі ті чи інші елементи, підкреслити найважливіше і зробити ваше життя та відпочинок ще більш комфортними.

Колір
Звичайно ж, ніхто не проти світлих відтінків у спальні. Це питання особистих вподобань. Але не варто забувати доведений факт, що для повноцінного відпочинку все ж таки краще зупинитися на темній кольоровій гамі. Які відтінки сьогодні актуальні?Відтінки насиченого синього люблять використовувати в своїх проектах декоратори усього світу.
Синій – це класика, яка зробить інтер’єр спальні витонченим, а її власника – знавцем інтер’єрного дизайну.

Вугільний чорний. Палітра з використанням цього кольору стане розумним вибором для створення затишної атмосфери. Але в той самий час вона створить прекрасний фон для подальших інтер’єрних експериментів.

Відтінки сірого підходять, як для класичного стилю, так і для сучасного. Вони стерплять сусідство з різними фактурами і стануть рятувальним кругом для новачків-оформлювачів, настільки легко вони поєднуються з іншими кольорами.

Бардовий – благородний колір, особливо актуальний в цьому сезоні. Цей відтінок самодостатній і міксувати його з іншими потрібно обережно. Але вибравши бардовий, будьте впевнені, що ваша спальня буде виглядати дуже виразно.

Меблі
Наша компанія дотримується концепції, що для спальні підходить тільки повноцінне ліжко. Ми не рекомендуємо використовувати для сну розкладні дивани ні в спальнях батьків, ані в спальнях їх дітей. Тому, кажучи про м’які меблі, в першу чергу радимо підібрати для себе зручну і відповідну по стилю модель. А в тому, що стосується кольору, ми пропонуємо широкий спектр відтінків і будь-яке ліжко можна замовити в потрібному саме вам кольорі. В асортименті Interia присутні моделі бордового Baxter, темно-сірого LeonardoAmber, чорного Wall, синього Marine кольорів.

Спільно з дизайнером Вікторією Шкляр для дитячих кімнат ми розробили три моделі ліжок чорного кольору: TomZayaMickey. І навіть якщо ви обрали модель, представлену лише в кремових відтінках, Interia пропонує вибрати відповідну за кольором і фактурою тканину. З нами все можливо!