Обираємо диван

Дата:15.05.2018
Обираємо диван

На що слід звернути увагу, обираючи диван, особливо, якщо купується він на довгі роки?

Сучасний стиль життя вже давно вибудовується таким чином, що сидіти вдома на дивані більшості з нас просто немає часу. Однак відмовлятись від м’яких меблів ніхто, звичайно, не збирається. Тому, коли приходить момент вибору, все, про що ми мріємо – це найзручніший, найкрасивіший і наймодніший диван. Отже, на що все ж таки варто звернути увагу?

Глибина дивану

Одним з головних параметрів у виборі дивану є його глибина, від якої і залежить зручність м’яких меблів. Глибина буває різною і її вибір повинен базуватися на тому, як саме ви звикли відпочивати. Якщо ви віддаєте перевагу «валянню» на дивані – ваш варіант – глибоке сидіння. Наприклад, як в моделі Topchan, де глибина посадки становить 85-105 см. Однак зверніть увагу на те, що подібний варіант дозволить вам розслабитись лише в тому випадку, якщо ви заберетесь на нього, як то кажуть, з ногами. Якщо ж ви плануєте тільки сидіти на дивані, рекомендуємо зупинити вибір на сидінні глибиною до 65 см.

Обираємо диван 2

Жорсткий або м’який?

У цьому випадку також багато залежить від ваших власних звичок. Але всім же відомо, що для того щоб змінити звичку, потрібен лише 21 день? Фахівці розрізняють три ступені жорсткості: дуже жорсткий, середньої жорсткості і м’який. Якщо диван призначений для сну (ми, до речі, не рекомендуємо спати на диванах), слід розглянути модель жорсткого дивану. Якщо ж диван обирається для сімейних посиденьок, більше пасуватимуть моделі середньої жорсткості і м’які. Останні точно змусять вас розслабитись, та так, що і вставати не захочеться. Одна з особливостей компанії Interia не тільки в тому, що ми пропонуємо широкий модельний ряд диванів, але й уважно слухаємо і враховуємо побажання кожного нашого замовника. Тому будь-яка модель може бути виготовлена з м’якими, середньої жорсткості і жорсткими подушками.

Обираємо диван 3

Тканина для оббивки

Розібравшись з двома вищеперерахованими пунктами, саме час звернути увагу на тканину для оббивки. Можна розповідати про її різні параметри, але одним із головних все ж виявиться зносостійкість. В усьому іншому – це суто індивідуальний вибір і універсальної поради тут ви не знайдете. Оббивка – свого роду частина дизайну і кожен з нас керується особистими критеріями краси, практичності і, звичайно ж, вартості. Якщо ви боїтесь інтер’єрних експериментів, ми пропонуємо придивитися до базових відтінків і фактур. Додати фарб при необхідності допоможуть елементи декору. А якщо ви людина смілива і вам до душі яскраві моделі (такі, як Sorriso Grande), їх теж можна знайти в асортименті Interia. Модель яскравого відтінку стане центром інтер’єрної композиції.

Обираємо диван 4

Модні тенденції

Якщо узагальнювати, дивани можна умовно розділити на два підвиди. В авангарді завжди йтимуть концептуальні дизайнерські рішення. А слідом за ними – добротні звичні форми. Який варіант обрати, вирішувати вам, але одразу скажемо, що гарні обидва. Відштовхуватись необхідно від стилістики інтер’єру, власних уподобань та вартості виробу. Останні кілька років перевага віддається скандинавському стилю: чим нейтральніша модель, тим доречніший вигляд вона має. Як і раніше актуальні модульні моделі, як от Dali, пропонують широке поле варіантів, адже саме від вас залежить майбутня конфігурація ваших м’яких меблів. І, звичайно ж, сьогодні як ніколи актуальний мікс стилів, а це означає, що класична модель (наприклад, модель Ricardo) може легко з’явитись в сучасному інтер’єрі і навпаки.

Обираємо диван 5

Вибір за вами. Проте пам’ятайте, що комфорт та затишок – це тренд назавжди. 

Інші статті