Дивани-трансформери

Дата:11.02.2015
Дивани-трансформери

Переваги та недоліки диванів-трансформерів

Диван-трансформер – який він? У величезному світі м’яких меблів особливе місце займають дивани. Без них не обходиться практично жодне житлове приміщення. Також повною мірою їх використовують в офісах різних організацій і компаній, майстерень, у студіях, ресторанах і т. ін. Їхнє головне завдання – оточити нас комфортом і затишком.

Дивани-трансформери 2

Серед безлічі різних диванів, що випускаються, можна виділити одну особливу групу, яка користується надзвичайною популярністю у населення. Ці дивани мають здатність трансформуватися в інші, не менш необхідні м’які меблі – а саме в ліжко. Диван-ліжко-трансформер для деяких категорій населення є просто незамінним в повсякденному житті. Але, виходячи зі свого багаторічного досвіду, ми пропонуємо ретельно зважити такий вибір. Адже відмовившись від зручного дивана і м’якого затишного ліжка, ви позбавляєте себе певного комфорту, який так необхідний для всіх нас.

Дивани-трансформери 3

На ринку м’яких меблів сьогодні можна зустріти велике розмаїття такої продукції і купити диван-трансформер не викликає особливих труднощів. Найголовніше для покупця – купити надійну та якісну модель. Адже, як правило, основними покупцями цих виробів є населення зі скромними доходами, які не дозволяють часто замінювати м’які меблі. Тому вибір дивана-трансформера – вельми відповідальне завдання.

Перш за все, потрібно вибрати серйозного виробника. Визначитися з розмірами і кольорами майбутньої покупки, щоб вона була найбільш підходящою для Вашої кімнати. І тільки після цього можна почати відвідування меблевих салонів.

Купити диван-трансформер від Компанії Interia

Компанія Interia вже тривалий час займається випуском такої продукції, і всі наші вироби пройшли перевірку часом. На нашому сайті розміщені фотографії наших моделей, а в студії ці зразки можна побачити наживо. Зазначені (стандартні) розміри моделей ми можемо змінити і виготовити диван з габаритами, необхідними покупцеві.

У своїх виробах ми використовуємо різні дизайнерські рішення: від класики до ультрасучасного стилю. Тому наші моделі виглядають досить оригінально, є й ексклюзивні варіанти.

Дивани-трансформери 4

Звичайний диван трансформується в ліжко за допомогою системи розкладання. Ми використовуємо три системи розкладання: седафлекс, французька розкладачка і дельфін. Наші покупці вже оцінили якість цих механізмів, адже вони довго і надійно працюють навіть при високих навантаженнях. Більш детально з ними можна ознайомитися в розділі сайту «Фурнітура».

Наповнювачем в диванах-трансформерах є поролон. Використовуваний поролон має кілька класів жорсткості, а для особливо м’яких виробів зверху поролону лягає пуховий шар. Така конструкція дозволяє досягти потрібної м’якості моделі.

Дивани-трансформери 5

За бажанням покупця ми додатково встановлюємо ящик для білизни, в який можна складати постіль, подушки та багато чого іншого.
Якщо Вам потрібен надійний диван-трансформер чудового дизайнерського стилю, загляньте до нас – Вас вразить асортимент наших моделей.

Дивани-трансформери 6

Інші статті