Як створюються авторські меблі Interia

Дата:01.10.2019
Як створюються авторські меблі Interia

Ми – фанати нетипових меблів та сміливих дизайнерських рішень. І нам добре знайоме те відчуття азарту, коли в магазині трапляється дійсно неординарна річ. Саме тому хочемо розповісти, як відходимо від шаблонних моделей та створюємо оригінальні вироби в співавторстві з українськими дизайнерами.

Що таке авторські меблі

Для початку визначимось із поняттями: авторські меблі – це все щось більше, ніж зовні привабливий та якісний предмет інтер’єру з дерева, тканини чи металу. Це меблі з душею. Це мікс функціональності, унікальності та мистецтва. Це меблі, що дарують довгоочікуваний перепочинок стомленому тілу та естетичну насолоду очам.

Авторські меблі та предмети інтер’єру від українських дизайнерів поки не на вустах. Але це поки що. Наші дизайнери давно відійшли від надлишкового декору «по-багатому» та перейшли до створення красивих, стильних, практичних речей, орієнтованих на нову аудиторію – клієнтів, що надто шанують своє помешкання, щоб перевантажувати його надвеликою кількістю кольорів або предметів декору.

Молоді українські дизайнери пропонують свої роботи не тільки вітчизняним покупцям, а й їздять по всьому світу, завойовують призи на світових виставках та конкурсах, відкривають магазини авторських меблів та розповідають про свою країну. І такий успіх не можна пояснювати одним тільки інтересом до України. Молоді дизайнери – справжні ентузіасти своєї справи, вони дійсно багато працюють, щоб гідно представляти свою країну.

Український предметний дизайн – чесний, ненав’язливий, довготривалий та абсолютно нестандартний. Він живий та зрозумілий як для поціновувачів мистецтва, так і для простих людей. І напевно зовсім скоро наші співвітчизники складуть конкуренцію світовим брендам. Та нам пощастило. Ми познайомились та спрацювались з молодими українськими дизайнерами, які розробляють цікаві та незвичайні речі для дому.

Наші партнери: дизайнери та архітектори

Важко переоцінити значення ліжка чи дивану для помешкання і, здається, так само важко винайти щось кардинально нове. Але Вікторії Шкляр з Form Burea це вдалося. Все почалось з випадкового знайомства, а вилилось в повноцінну співпрацю. Ідея дизайну дитячих ліжок Mickey, Tom і Zaya принесла Вікторії заслужений «Оскар» в сфері предметного дизайну – премію Red Dot Award в номінації Product Design 2019. А подальша співпраця призвела до випуску нових моделей – диванів Place, Place Air, Base, ліжка Form та журнальних столів Air, Air Big та Eclipse.

Ще одна наша гордість – диван SVOY – став результатом коллаборації нашої компаніі з архітекторами з SVOYA Studio. Так, як і меблі серії Sunny, створені у співавторстві з Дмитром Козиненко.

Звісно ж, у кожного майстра свій підхід та свої професійні установки. Та головною перевагою співпраці з українськими дизайнерами та архітекторами ми вважаємо те, що ми говоримо, як то кажуть, однією мовою. Ми думаємо в одному напрямку. Творці створюють ідею та концепцію, ми втілюємо все це у життя. Ми полюбляємо експериментувати з матеріалами, тканинами, винаходити нові поєднання фактур та форм. І ми пишаємось результатами своєї роботи.

Як працює майстерня авторських меблів Interia

Меблі в авторській майстерні Interia створюються за вивіреному до дрібниць та перевіреному на практиці дизайну, але з врахуванням побажань клієнта. В роботі ми використовуємо знання нових технологій, творчий підхід та отриманий досвід. Але всередині студії Interia завжди є місце для творчості. Ви обираєте, ми – пропонуємо, радимо, доповнюємо, узгоджуємо, оформляємо замовлення з урахуванням найдрібніших деталей, виготовляємо. В результаті народжується той самий унікальний, близький по духу предмет інтер’єру, що повністю інтегрується в особистий простір: в площу та стилістику кімнати, заняття та захоплення усіх мешканців.

Інші статті