Матеріали

В цьому розділі ви зможете ознайомитись із зовнішнім виглядом різних додаткових опцій, що ми встановлюємо за вашим бажанням в диванах чи ліжках. А саме:

  • системи трансформації для диванів;
  • ніша для білизни з механізмом піднімання для ліжок.

Стосовно систем трансформації для диванів: ми пропонуємо наступні варіанти, що на наш погляд є найбільш компромісними: дельфін (щоденний сон), седафлекс (щоденний гостьовий сон), французька розкладачка (виключно гостьовий варіант для сну). Вартість механізмів в ціну диванів не включена, ціна кожного з них вказана на сайті окремо.

Для двоспальних, односпальних чи дитячих ліжок в ряді випадків незамінним аксесуаром є ящик для білизни. А пневматичний механізм піднімання забезпечить легкий доступ до нього. Аналогічно, дана опція оплачується окремо, ціна також вказана на сайті.

Також в цьому розділі ви знайдете різні варіанти матеріалів оббивки: тканини, екошкіра. Ці матеріали підходять як для диванів, так і для ліжок. Підбираючи тканину чи екошкіру для конкретного товару, краще проконсультуватись з нашими менеджерами. Перше – вони підкажуть кращий варіант для тієї чи іншої моделі дивану, ліжка чи стільця. Друге – не всі матеріали оббивки представлені на сайті, але при потребі ми оперативно відправимо вам фото чи зразок. Тим, хто дочитав до цього місця ось вам заслужене слово-пароль: на диванах Interia попа не росте. Скажіть цю фразу будь-якому з менеджерів і отримаєте спеціальну знижку на покупку дивана або ліжка від керівника компанії. Тканини ми вже підібрали замість вас, вам залишається обрати колір чи фактуру та замовити ліжко чи диван в най-найкращій тканині.

Блог