Прийоми декораторів

Дата:31.07.2018
Прийоми декораторів

Якщо ви вирішили проекспериментувати над своїм інтер’єром – відомі декоратори радять використати кілька перевірених прийомів, які допоможуть вам наблизитися до бажаного результату.

Прийоми декораторів 2

Початок початків

Приступаючи до проекту, чесно дайте собі відповідь на питання: ви плануєте тут працювати, відпочивати (Sandler) або влаштовувати гучні вечірки? Чи є у вас родинні меблі або декор, які ви хочете інтегрувати в простір свого нового/оновленого будинку? Що для вас є неприйнятним? А що безперечно хотілося б побачити у своїй квартирі? Коли відповіді отримано, поміркуйте, чи все вас влаштовує в планувальному рішенні. Якщо ні, все ж варто звернутися до фахівця, який допоможе його відкоригувати. Коли цей етап пройдено, можна сміливо розпочинати реалізацію проєкту своєї мрії.

Індивідуальність

Індивідуальні рішення – це важливо. Саме тому всі фахівці рекомендують спочатку поставити собі ключові запитання, наведені раніше. Розібравшись у тому, що потрібно саме вам, ви також наближаєтеся до проєкту мрії. Погодьтеся, запам’ятовуються ті простори, де автори (чи то архітектор, чи то дизайнер, чи то декоратор, чи то сам власник) не побоялися проявити свої сміливі ідеї, відобразивши в проєкті інтереси та захоплення власника.

Прийоми декораторів 3

Старе і нове

Предмети, що дісталися у спадок від бабусі або ж були знайдені на брокантах, можна легко заміксувати в сучасному просторі. Навіть потрібно! Сучасний диван Dali, старовинний іранський шовковий килим і бабусин буфет прекрасно поєднаються в одному приміщенні. Як і правильно підібрані кольори та фактури, поєднання старого і нового обов’язково додасть проєкту унікального характеру.

Прийоми декораторів 4

Color blocking

В останні кілька років всі дизайнери і декоратори переключилися на хвилю сміливих колірних рішень. У чому причина, ми можемо тільки здогадуватися. Найімовірніше, всі просто втомилися від монохромних проектів. Беж, сірий і білий сьогодні також використовуються, але не в такому обсязі, як раніше. Сьогодні у фаворі зелений, рожевий і синій – Mini Manson. Якщо ви і наважилися використовувати колір, пам’ятайте правило трьох відтінків. Новачкові складно застосувати ширшу колірну гаму. А якщо ж у вас є побоювання, почніть експерименти з різнобарвного декору, який можна легко замінити в будь-який момент.

Mix & Match

Ще одна тенденція, яка прийшла зі світу моди і яку так полюбили декоратори всього світу – Mix & Match. Навіть декоратору-початківцю не так вже й складно реалізувати її в інтер’єрі. Все, що потрібно зробити – об’єднати предмети класу люкс з предметами бюджетних брендів. Чому це працює? Тому що такий мікс дає змогу предметам розкоші мати ще виразніший вигляд, а бюджетним – елегантніший. Натомість власник квартири або будинку зможе заощадити і знову-таки отримати несхожий на інші інтер’єр.

Прийоми декораторів 5

Інші статті