Обираємо дитяче ліжко

Дата:12.09.2017
Обираємо дитяче ліжко

Перше вересня вже позаду і можна трохи розслабитися. Але, напевно, турботливі батьки не просто збирають своїх дітей до дитячого садка або школи, купуючи портфелі, зошити, підручники, ручки та фломастери. Вони проявляють свою турботу і любов насамперед у своєму домі. Для кожного з нас велике значення має не тільки те, наскільки дитина буде вмотивованою і чи наполегливо вона навчатиметься, а й те, наскільки якісно (і це ключове слово!) вона відпочиватиме та відновлюватиме свої сили, перебуваючи вдома. Для цього необхідно правильно оформити кімнату дитини. Навіть попри те, що вона має вмістити багато функцій (ігрова, спальня, робочий куточок, гостьова зона), на деяких речах не можна економити. Особливу увагу слід приділити організації спального місця. Фахівці рекомендують віддати перевагу ліжку з повноцінним ортопедичним матрацом, а не розкладному дивану, а тим паче – стаціонарному дивану. При цьому вік дитини не має жодного значення. Це правило однакове для будь-якої вікової категорії. Сьогодні, навіть маючи дуже скромну площу квартири, дорослі обирають для себе повноцінне ліжко, то чому ж діти мають задовольнятися меншим?

Обираємо дитяче ліжко 2

Яким має бути дитяче ліжко:

  • надійним;
  • безпечним;
  • зручним;
  • естетичним (дизайн – справа смаку, і кожен обирає виходячи з власних уподобань);
  • гіпоалергенним;
  • виготовленим з натуральних матеріалів.

Чому ж так важливо, щоб у дитячій кімнаті, як і в спальні батьків, з’явилося саме ліжко? Багато дорослих вважають за краще, щоб дитина самостійно прибирала своє спальне місце і в кімнаті було чисто. Але чи так це важливо, якщо йдеться про її здоров’я? Крім того, візуально ліжко може виглядати як диван. Наприклад, як моделі: Cervantes Small і First Kid. Єдина їхня відмінність – це наявність ортопедичного матраца і ламелей. Враховуючи наш досвід роботи, ми можемо впевнено сказати, що жоден розкладний механізм не здатний замінити ні повноцінний матрац, ні якісний каркас, що й позначається на здоров’ї дитини.

Обираємо дитяче ліжко 3
Обираємо дитяче ліжко 4

На що впливає вибір правильного дитячого ліжка?

  • здоров’я дитини, зокрема її хребта;
  • якісний сон, а значить – і повноцінний відпочинок;
  • працездатність і концентрація уваги;
  • сприйняття дитиною інформації.

Зіткнувшись із таким питанням, наша компанія вирішила, що настав час запропонувати альтернативу для маленьких клієнтів. Звичайно ж, Interia може адаптувати будь-який варіант дорослого ліжка під дитячий розмір, але ми вирішили, що діти гідні власної моделі. Для її розробки запросили дизайнерку Вікторію Шкляр із майстерні FORM bureau. У результаті цієї співпраці з’явилася колекція дитячих ліжок з узголів’ями, що нагадують відомих мультиплікаційних героїв: MickeyTom і Zaya. Ось, що про колаборацію розповідає автор проекту.

Обираємо дитяче ліжко 5
Обираємо дитяче ліжко 6
Обираємо дитяче ліжко 7

Вікторія Шкляр, дизайнер:
«Коли українська компанія Interia запропонувала мені придумати дитяче ліжко, я охоче погодилася. Мені, як дизайнерці, було цікаво спробувати себе в чомусь новому. Почалося все з опрацювання ідеї. Ми зустрічалися, обговорювали, вносили зміни в креслення і, коли отримали бажаний результат, віддали модель у виробництво. Готовий виріб отримали всього за два місяці. У роботі дуже хотілося відійти від стереотипів. Почалося все з того, що я вирішила зробити узголів’я круглим. На таку ідею мене підштовхнула поїздка в Африку, а саме – природа цього континенту. Коло нагадувало форму голови, в процесі з’явилися вуха, і фантазію вже було не зупинити. Це перший момент. Другий – колір. Я вибрала чорний – найглибший, найвиразніший, що чудово підкреслює незвичайну форму. За бажання модель можна кастомізувати і підібрати як потрібний вам відтінок, так і потрібну тканину для оббивки».

Інші статті