Інформація про доставку

Коротко:

  • товари доставляються розібраними (дивани в 90% випадків розбірні, ліжка складаються з чотирьох-шести сегментів);
  • доставку узгоджуємо заздалегідь (як день, так і зручний час);
  • доставку по місту Києву здійснюємо три рази на тиждень: вівторок, четвер, субота. В інші міста – за домовленістю;
  • ми доставляємо/заносимо товар в квартиру, збираємо у той самий проміжок часу, якщо це можливо здійснити;
  • збираємо безкоштовно;
  • занесення (якщо немає вантажного ліфта чи деякі сегменти меблів не входять до ліфта) оплачується окремо та складає 30 грн. за 1 поверх за 1 елемент (сегмент) меблів. Занесення на перший поверх не оплачується.

Доставка по Києву

Вартість доставки складає 200 грн. Збирання безкоштовне. Тому якщо немає необхідності вручну заносити меблі вище першого поверху, 200 грн. – кінцева вартість.

Доставка по Україні

Доставку в інші міста України ми можемо здійснити самостійно, нашим автомобілем за рахунок покупця. Це економічно вигідно в разі придбання двох чи більше товарів. Вартість озвучується індивідуально, в залежності від населеного пункту. Знову ж таки збираємо в таких випадках без оплати. Занесення, якщо воно необхідне, оплачується аналогічно по вищенаведеній схемі.

Або ж ви можете скористатись послугами будь-якої з транспортних компаній-перевізників. Вартість так само залежить від обраної компанії та населеного пункту. В такому випадку рекомендуємо уточнити всі деталі, пов’язані з адресною доставкою та занесенням на поверх саме у вашому місті, якщо захочете скористатись такими опціями. Ми додатково пакуємо та страхуємо товар на повну вартість, тому наполегливо рекомендуємо перевіряти отриманий товар в присутності представника транспортної компанії. Вибір перевізника – це ваше рішення. Саме компанія-перевізник несе всю відповідальність за доставку вашого товару в належній якості та в обумовлений термін. Та ми завжди готові допомогти, якщо це знадобиться та зробимо все від нас залежне.

Важливо

Звертаємо вашу увагу на те, що наша компанія здійснює підйом суцільних (не розбірних) модулів м’яких меблів довжиною не більше 220-250 см не вище третього поверху. А суцільні (нерозбірні) модулі м’яких меблів довжиною від 251 см до 270 см – тільки на перший поверх (під’їзд чи приватний будинок). І пам’ятайте, що ви завжди можете замовити у нас дивани з декількох частин/модулів та отримати великий, гарний диван, зовнішній вигляд якого аж ніяк не постраждає від того, що ви розділите його на сегменти. Навпаки – тільки виграє 🙂

Доставка в інші країни

Ми не займаємось доставкою в інші країни. Та ви завжди можете скористатись послугами спеціалізованих транспортних компаній, котрі допоможуть вам вирішити всі проблеми. З досвіду наших замовників можемо сказати, що все не так складно, як може здатись на перший погляд.