Товар переміщений до корзини.

Бажаєте продовжити покупки або варто оформити замовлення? :)

продовжити оформити замовлення

  Ліжко Venus 160*200 см

  Venus 160*200 см
  тут

  18,339.00 грн.Цена:
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 4.1/5 (18 cast)
  Loading Добавление...

  Білизняний ящик: можливо встановити
  Зміна розміру спального місця: допустимо
  Оббивка: тканина на вибір
  Розмір (г/ш/в), см.: 229х191х90
  Коротко, про головне:

  Такий ось спосіб ніколи не втрачати свою подушку уві сні :) В цьому ліжку, у кожного своя подушка. Дуже по-доброму і мило воно виглядає!

  Більш детально:
  Ви цінуєте якісний відпочинок? Ваше тіло не терпить дискомфорту, і ви віддаєте перевагу міцному і здоровому сну? Якщо ваша відповідь «так», то модель ліжка «Venus» розроблена саме для вас.

  Воно створене для відмінного сну, приємних сновидінь, і почуття бадьорості вранці. У ньому немає зайвого, тільки все необхідне для якісного відпочинку. Дві пари подушок - це атрибут, який дозволить укласти голову так, як ви любите. І якщо ви сімейна людина, то ваша «друга половинка» неодмінно оцінить комфортабельність і дбайливість нашого ліжка Venus з «арсеналом» подушок.

  Звичайно, добре виспатися - це основна мета, і за допомогою Venus ви її неодмінно досягнете. Але ж хочеться, щоб ліжко радувало не тільки тіло, але й око? Як говориться: Ноу проблем! Наша компанія пропонує всі можливі забарвлення, які тільки прийдуть вам в голову. І якщо ви візуал, і перший крок до отримання задоволення для вас - це привабливість зовнішнього вигляду, просто замовте ліжко в улюбленому колірному виконанні. Ми зробимо все в кращому вигляді!

Інтернет-магазин м'якої меблі interia.com.ua