Ліжко Venus

18,339.00 грн. Цена:
Venus от $654,96до $654,96
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.9/5 (23 cast)
Loading Добавление...
Розмір (г/ш/в), см.: 229x191x90
Оббивка: тканина на вибір
Білизняний ящик: можливо встановити
Зміна розміру спального місця: допустимо
Кратко, о главном:

Такий ось спосіб ніколи не втрачати свою подушку уві сні :) В цьому ліжку, у кожного своя подушка. Дуже по-доброму і мило воно виглядає!

Более детально:
Ви цінуєте якісний відпочинок? Ваше тіло не терпить дискомфорту, і ви віддаєте перевагу міцному і здоровому сну? Якщо ваша відповідь «так», то модель ліжка «Venus» розроблена саме для вас.

Воно створене для відмінного сну, приємних сновидінь, і почуття бадьорості вранці. У ньому немає зайвого, тільки все необхідне для якісного відпочинку. Дві пари подушок - це атрибут, який дозволить укласти голову так, як ви любите. І якщо ви сімейна людина, то ваша «друга половинка» неодмінно оцінить комфортабельність і дбайливість нашого ліжка Venus з «арсеналом» подушок.

Звичайно, добре виспатися - це основна мета, і за допомогою Venus ви її неодмінно досягнете. Але ж хочеться, щоб ліжко радувало не тільки тіло, але й око? Як говориться: Ноу проблем! Наша компанія пропонує всі можливі забарвлення, які тільки прийдуть вам в голову. І якщо ви візуал, і перший крок до отримання задоволення для вас - це привабливість зовнішнього вигляду, просто замовте ліжко в улюбленому колірному виконанні. Ми зробимо все в кращому вигляді!

Если вы нашли орфографическую ошибку, выделите, пожалуйста, текст и нажмите Ctrl+Enter

Сообщение об ошибке

Документ:

Ошибка:

Вернуться Отправить
Товар переміщений до корзини.

Бажаєте продовжити покупки або варто оформити замовлення? :)

продовжити оформити замовлення