Диван Big Soul

50,095.00 грн. Цена:
Big Soul Диван Big Soul купити в інтернет-магазині Інтерія. ☎(044) 587-58-55. Виготовлення меблів на замовлення у Києві, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Все це інтернет-магазин Interia.com.ua. Interia
https://interia.com.ua
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (40 cast)
Loading Добавление...
Розмір (Дов1/Дов2/Гл/В), см.: 318+176х114х80
Розкладання: можливо встановити
Оббивка: тканина на вибір
Зміна розміру: допустимо
Кратко, о главном:
Цей кутовий диван буде душею меблевої композиції у Вашому домі. Він буде грати головну роль, відразу після трапези :) А пухове наповнення обійме Вас з усією любов'ю!
Более детально:
Диван Big Soul по праву вважається одним з найзручніших кутових диванів в нашому модельному ряді. Своєю зручністю він зобов’язаний декільком факторам: глибина посадки 70 см; м’якість спинки та підлокітників дозволяє почуватись абсолютно комфортно у будь-якому положенні; наповнення дивану – синтетичний пух, який дозволяє зробити цей диван дуже-дуже м’яким. Кутовий диван дозволяє застосувати певну хитрість для гостьового сну, якщо ви саме для цього шукаєте розкладний диван. А саме – приставний пуф. При цьому ви збережете м’якість та комфорт дивану у повній мірі та отримаєте гостьове спальне місце. Приходьте, ми покажемо, як це:) Кому не вистарчає висоти подушок-спинок та хочеться покласти голову і забути про все на світі, ми пропонуємо знімний підголівник. І гарно, і зручно (в комплект не входить). Та загалом в цьому дивані можливо встановити дві системи розкладання: Седафлекс та Французька розкладачка. Можете також побачити як виглядає пряма версія – диван Soul. Якщо потрібна 3D модель, то вона тут.
Якщо ви знайшли орфографічну помилку, виділіть, будь ласка, текст і натисніть Ctrl + Enter

Сообщение об ошибке

Документ:

Ошибка:

Вернуться Отправить
Товар переміщений до корзини.

Бажаєте продовжити покупки або варто оформити замовлення? :)

продовжити оформити замовлення